Zıplayarak Zayıflamak Ve Zayıflamanın Pratik Yolları Hakkında Bilgiler

Zıplayarak Zayıflamak Ve Zayıflamanın Pratik Yolları Hakkında Bilgiler fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Oturduğunuz yerde, ayaklarınızı yere dik olarak basıp, sonrasında parmaklarınızla, topuklarınızı yerden asla kaldırmadan ritim tutmak da zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer verilmiştir; ve bölgesel zayıflamada bacaklarınızın incelmesini olanaklı hale getirmektedir"

Bu yazımızda sizlere zayıflamanın ergonomik yollarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Nasıl zayıflanır diyen; sadece zayıflamak için oldukça fazla çaba sarf edecek zamanı bulunmayan kişiler, zayıflamanın ergonomik yollarını öğrendiklerinde, zayıflamanın aslına bakarsak o kadar da zor olmadığını, ve nasıl zayıflanır sorusunun yanıtının aslen o denli da abartılmaması icap ettiğini anlayacaklar… Hemen zayıflamanın ergonomik yollarını, nasıl zayıflanır diyenler için aktarmaya başlamış olalım:


Zıplayarak kilo vermek: Zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer edinen zıplayarak kilo vermek size dakikada on kalori kaybettirebilir. Peki fakat, nasıl yapmalısınız? Zıplayarak zayıflamak için yapmanız ihtiyaç duyulan, bacaklarınızı birleştirmek, ve kollarınızı da iki yanınıza sarkıtmak, fakat bacaklarınıza değirmek… şu demek oluyor ki zıplayarak zayıflamak için hem bacaklar; hem de kollar kapalı durumda olacak. Sonrasında her bir zıplamada bacaklar açılacak, kollar da başın üstünde birleştirilecek. Zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer edinen zıplayarak kilo vermek, lavaboda sıra beklerken dahi yapabileceğiniz bir işlem olarak karşımıza çıkan hakkaten ergonomik bir yöntem…
Koşarak kilo vermek: Zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer edinen koşarak zayıflamak size bir dakika içinde 25 kalori harcatır. Koşarak kilo vermek için saatlere de ihtiyacınız yok. İş arkadaşınızın yanına giderken koşmak dahi sizin için zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer almıştır. Su içerken dahi koşarak kilo vermek sizin işinize yarayacaktır. Lavaboya giderken de zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer edinen koşarak zayıflamak eylemini gerçekleştirebilirsiniz.
Oturduğunuz yerde, ayaklarınızı yere dik olarak basıp, sonrasında parmaklarınızla, topuklarınızı yerden asla kaldırmadan ritim tutmak da zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer almıştır; ve bölgesel zayıflamada bacaklarınızın incelmesini olanaklı hale getirmektedir. Aynı şekilde, gene otururken, bacaklarınızı açarak eğilip kalkmak da, karın kaslarının çalışmasını elde eden, zayıflamanın ergonomik yolları içinde yer verilmiştir.Zıplayarak Zayıflamak Ve Zayıflamanın Pratik Yolları Hakkında Bilgiler Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:13:51