Zayıflatan Su Diyeti ile Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Zayıflatan Su Diyeti ile Fazla Kilolarınızdan Kurtulun fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" ihmal etmeyin ki vücudunuzun büyük bir bölümünü su oluşturmaktadır ve vücut en fazlaca suya gerekseme duymaktadır, Bugün sizlere önereceğimiz su diyeti de uygulayabileceğiniz makul bir şekilde kolay bir diyet programdır"

Fazla kilolardan kurtulmak ve daha güzel bir fiziğe haiz olmak her kilosundan rahatsız kişinin hayalidir. Kilo vermek kişinin kendine özgüveninin gelmesini sağlarken hem de vücut sağlığını da ağırbaşlı derecede pozitif yönde etkileyecektir. Vücutta bulunan fazlalıklardan kurtulmak için çoğu zaman spor ve rejim listeleri önerilmektedir. Bugün sizlere önereceğimiz su diyeti de uygulayabileceğiniz tamamen kolay bir diyet programdır. Kolay olması ile beraber makul bir şekilde sağlıklı ve ergonomik bir diyet sıralaması olan su diyeti yardımıyla sandığınızdan daha çok kilo verebileceksiniz. ihmal etmeyin ki vücudunuzun büyük bir bölümünü su oluşturmaktadır ve vücut en oldukça suya gereksinim duymaktadır. bu yüzden uygulayacağınız su diyeti vücudunuz için makul bir şekilde pozitif yönde sonuçlar almanızı elde edecektir.

Su Diyeti Listesi

Sağlıklı bir halde kilo vermeyi elde eden su diyeti için uygulayabileceğiniz günlük diyet programı şu şekilde hazırlanmıştır.

Kahvaltı: İçine limon sıkılmış 1 bardak ılık su, 1 su bardağı portakal suyu (greyfurt suyu da olur ), iki parça ananas, 6 tane orta boy çilek, 2 yiyecek kaşığı yulaf ezmesi.

Ara Öğün: 1 su bardağı ıhlamur çayı, melisa ve papatya karışık çay, yarım tatlı kaşığı zencefil ile hazırlanmış çay, 1 su bardağı ılık su

Öğle Yemeği: 2 su bardağı ılık su, 2 tabak sebze çorbası, salata (turp, yeşil soğan, maydanoz, limon, roka, tere, domates bulunabilir)

Ara Öğün: 3 tane cevizin içi

Ara Öğün-2: (2 parça ananas, 1 tane elma, 1 su bardağı zencefil tozu çayı

Ara Öğün-3: (İkinci ara öğünden 1 saat sonrasında tüketilmelidir) 1 ince dilim buğday ekmeği, 1 dilim peynir, salatalık, maydanoz ve domates, 1 su bardağı papatya çayı

Akşam: 2 su bardağı ılık su, 2 tabak sebze çorbası, 1 tabak sebze yemeği, 1 kâse diyet yoğurt.

Ara Öğün: 2 parça ananas, 4 tane kayısı, 15-20 tane siyah üzüm, 2 su bardağı limonlu su.

Su Diyetinin Yararları

Oldukça kolay ve masrafsız bir halde hazırlanabilen su diyetini minik değişimler yaparak da uygulayabilirsiniz. Vücudunuzdaki fazla kilolardan kurtulmanızı sağlıklı bir halde gerçekleştiren su diyeti bunun yanında birden fazla yarar da sağlamaktadır. Diyetlerim.org olarak daha ilkin su diyetine alternatif bir diyet olan alkali diyeti nasıl yapılır adlı bir yazı yayınlamıştık. Burdan da anlayacağımız suretiyle kilo vermek istiyorsanız su, vazgeçilmezleriniz içinde olmalıdır. Şimdi de gelelim suyun faydalarına; uygulayacağınız su diyeti yardımıyla;

Kabızlık problemi ortadan kalkar. Vücut zararı dokunan maddelerden uzaklaştırılır. Tokluk hissi verir. Bolca su tüketildiği için yağın depolanmasını önler. Cildin kurumasını önler ve cildi güzelleştirir.

Bu ve bunun şeklinde daha fazla yarar elde eden su diyeti yardımıyla sağlıklı bir vücuda haiz olurken fazla kilolarınızdan da kurtulmuş olacaksınız. Su diyeti ile günde 2 litreye kadar su tüketebileceksiniz. Uzmanların görüşüne gore bir şahıs kilosuna nazaran her 12 kiloda bir bardak su tüketmelidir.Zayıflatan Su Diyeti ile Fazla Kilolarınızdan Kurtulun Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:11:29