Zayıflama Egzersizleri Yapanlar Spordan Önce Ne Yemeli?

Zayıflama Egzersizleri Yapanlar Spordan Önce Ne Yemeli? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Spordan ilkin ne yemeli sorusunun yanıtları içinde, zayıflama egzersizlerinin otuz dakika öncesinde yenilmesi ihtiyaç duyulan şeylerden de söz etmemiz gerekmektedir"

Zayıflama egzersizleri yapanların sağlıklı zayıflamada, öbürlerinden bir adım önde olduklarını çoğumuz biliyoruz. Bununla beraber, zayıflama egzersizleri öncesinde vücudun gereksinim duyacağı gıdaları onun için karşılarsanız, zayıflama egzersizleri yardımıyla sağlıklı zayıflamada bir adım daha atacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. bundan dolayı bu yazımızda sizlere, spordan ilkin yenilmesi gerekenleri, spordan ilkin ne yemeli sorusunun yanıtı olarak aktarmaya karar verdik:


Spordan ilkin ne yemeli? Spordan ilkin yenmesi gerekenler içinde, ızgara balıktan söz edebiliriz. Bunun yanında, kayısı, ve rendeden geçirilmiş badem ilave edilen yoğurt da, spordan ilkin yenmesi gerekenler içinde değişik bir alternatiftir. Fıstık ezmesinin tam tahıllı ekmek üstüne sürülmesi durumunda, spordan ilkin ne yenmeli sorusuna cevap niteliği taşıdığını belirtebiliriz. İçeriğinde yağ bulunmayan peynir, sebze; ve bunlarla beraber tüketilebilecek tam tahıllı ekmek de değişik bir alternatif niteliğindedir. Haşlanmış ya da ızgarada pişirilmiş tavuk da, spordan ilkin yenmesi gerekenler sıralamasında kendisine yer bulmaktadır. Belirtmiş olduğumuz gıda gruplarından yalnız bir tanesini, zayıflama egzersizlerinin en fazla iki saat öncesinde tüketmiş olmanız icap ettiğini bilmelisiniz.
Spordan ilkin ne yenmeli sorusunun yanıtları içinde yer edinen alternatifleri saymaya devam ederken, spor yapmadan, en fazlaca bir saat sonrasında tüketilebilecek olanları saymaya başlamış olalım: havuç, peynir, meyvelerin kurutulmuş halleri, ya da muhteviyatında kurutulmuş meyve bulunduran barlar, tam tahıl içerikli bir kase gevrek, Humus ile beraber kraker, yada, muhteviyatında lif barındıran krakerlerin tüketimi, spordan ilkin yenmesi gerekenler içinde yer almakla beraber, minimum bir saat ilkin yenilmiş olmaları gerektiğine dikkat etmek gerekmektedir.
Spordan ilkin ne yemeli sorusunun yanıtları içinde, zayıflama egzersizlerinin otuz dakika öncesinde yenilmesi ihtiyaç duyulan şeylerden de söz etmemiz gerekmektedir. Spordan ilkin yenmesi gerekenler içinde bu süre boyunca, kraker, muz, ve kuru üzüm haricinde bir şey bulunmamaktadır.Zayıflama Egzersizleri Yapanlar Spordan Önce Ne Yemeli? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:24:14