Yoğurt Diyeti

Yoğurt Diyeti fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Eğer bir de bunu, hususi hazırlanmış bir yoğurt diyeti ile hayata geçirirseniz, tesirini fazlaca daha çok görebilirsiniz"

Yoğurt ile zayıflamanın mümkün bulunduğunu pek çoğumuz biliyoruz. Eğer bir de bunu, hususi hazırlanmış bir yoğurt diyeti ile hayata geçirirseniz, tesirini oldukça daha çok görebilirsiniz. Peki yoğurt diyeti nasıl olur? Yazımız içinde sizlere yoğurt diyeti listesini aktararak, bu probleminin yanıtlarını vermeye çalışacağız. fakat şunu da ihmal etmeyin: Yoğurt diyeti yapacaksanız, günde minimum iki litre su içmeli, öğün aralarında yeşil çay tüketmeli; ve spora hayatınızda yer vermelisiniz. Bir haftadan fazla uygulanan yoğurt diyeti listesinden de uzak durmalısınız. Peki yoğurt diyeti nasıl olur? Gelin şimdi bu probleminin yanıtını alalım…

Yoğurt Diyeti Listesi

Sabah Kahvaltısı: 1 adet armutu rendeleyin. Bir kase ev yoğurdunun içine, üç yiyecek kaşığı yulaf ezmesi ile beraber rendelemiş olduğunuz armutu da karıştırın; ve tüketin.
Öğle Yemeği: İstediğiniz kadar, içine bir tatlı kaşığı zeytinyağı eklenmiş mevsim sebzesi salatası tüketebilirsiniz. Yanında, bir kase ev yoğurdu, beş tane, yağsız etle yapılmış ızgara köfte, ve iki dilim de kepek ekmeği yemelisiniz.
İkindi: Bir kase yoğurdun içine bir çay kaşığı tarçını karıştırıp tüketin. Yanında ise, sekiz tane pişmeden badem; ve 1 adet şeftali tüketin.
Akşam Yemeği: Bir kase ev yoğurdu, bir kase mercimek çorbası, istediğiniz kadar haşlanmış sebzeYoğurt Diyeti Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:23:15