Patates Diyeti Nasıl Yapılır?

Patates Diyeti Nasıl Yapılır? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Eğer 1 haftada 2 kilo vermek, ve bu sayede kendinizi yaza hazırlamak istiyorsanız, amacınıza, doğru şekilde tüketilen, sevdiğiniz, fakat yanına yaklaşmaktan korktuğunuz lezzet, patates ile gerçekleştirebilirsiniz"

Bu yazımızda sizlere patates diyeti nasıl yapılır sorusunun yanıtını vererek, patates diyetini anlatacağız. Eğer 1 haftada 2 kilo vermek, ve bu sayede kendinizi yaza hazırlamak istiyorsanız, amacınıza, doğru şekilde tüketilen, sevdiğiniz, fakat yanına yaklaşmaktan korktuğunuz lezzet, patates ile gerçekleştirebilirsiniz. İşte 1 haftada 2 kilo vermek için uygulayabileceğiniz patates diyeti…

Patates Diyeti Nasıl Yapılır?

Sabah Kahvaltısı: Bir porsiyon muzlu yulaf ezmesi… Karışımı hazırlamak için şu malzemeleri kullanabilirsiniz: 1 adet muz, üç yiyecek kaşığı yulaf ezmesi, bir bardak süt, bir çay kaşığı tarçın… Bu karışım sizi tok tutarak metabolizmanızı hızlandıracak, bununla birlikte da kan şekerinizi dengeleyecektir.
Kuşluk Vakti: Altı tane yağsız, tuzsuz pişmemiş badem, bir fincan mütevazi Türk kahvesi
Öğle Yemeği. Bir tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış bir kase mevsim salatası, üç yiyecek kaşığı patates püresi, 120 gram et döner.
İkindi: 1 adet portakal, 3 adet ceviz içi
Akşam Yemeği: Bir bardak yoğurt, altı yiyecek kaşığı zeytinyağlı karnıbahar yemeği, bir kase kabak çorbası
Yatmadan Önce: 1 adet armutPatates Diyeti Nasıl Yapılır? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:12:25