Patates Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Zayıflayın

Patates Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Zayıflayın fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Şok etkiye haiz olan diyetimiz uzun soluklu uygulamalar için uygun görülmemektedir, Patates diyeti içinde ağırlıklı olarak tüketeceğiniz patates ve pişirme yöntemi tam olarak dikkate değerdir"

Zayıflama alanında artık insanoğlu organik yöntemlere daha oldukça yönelmiş ve beslenmeyi düzenleyerek zayıflamanın daha sağlıklı olacağına kanaat getirmişlerdir. Nitekim bu en doğru tespitlerden biridir. Bugün makalemizde nadir Saraç tarafınca tavsiye edilen ve şok bir diyet olarak nitelendirdiğimiz patates diyeti hakkında informasyon vereceğiz. Patates diyeti nasıl yapılır, kaç kilo verdirir, uygularken nelere dikkat etmeliyiz şeklinde mevzulara değineceğimiz makalemizde bu diyeti kapsamlıca ele alacağız. Kalori bakımından yüksek bulunduğunu ve kilo aldırma hususi durumunu bildiğimiz patatesin aslına bakarsak bu şekilde olmadığını ve bu diyetimizde zayıflamak için tüketeceğimiz en önemli gıda bulunduğunu keşfedeceksiniz.

Patates Diyeti Kimler İçin Uygun Değildir

Patates diyeti düzensiz ve sağlıksız bir halde kilo aldırıcı bir etkiye haiz olur sadece diyetimizdeki plana uyduğunuz takdirde zayıflamanızdaki en mühim etkenlerden biri haline gelecektir. Patatesin bu hususi durumunu keşfeden nadir Saraç bu diyeti hazırlayarak tam olarak kısa bir sürede ortalama olarak 1 haftada 5 kilo vermeyi öngörmektedir. Patates diyeti tek tip beslenmeyi gerektiren bir diyet olduğundan her insan vücudu için yararlı olmayabilir. Bitkinlik yada bitkinlik yapabileceği için bazen meyve yada sebzelerle diyeti takviye etmeniz gerekir. 600 kalorilik diyet yardımıyla normalde aldığınız kaloriden daha az alarak bir haftalık bir uygulama ile minimum 5 kilo verebilirsiniz. doğal ki bu oran insan vücuduna nazaran değişim göstermektedir. Şok etkiye haiz olan diyetimiz uzun soluklu uygulamalar için uygun görülmemektedir. 1 haftalık bir uygulamadan sonrasında diyete kesinlikle ara verilmelidir.

Patates diyeti içinde ağırlıklı olarak tüketeceğiniz patates ve pişirme yöntemi epeyce kayda değerdir. Mineral deposu olan patatesi pişirme yöntemi onun kalorisinin yükselmesini yada düşmesini elde edecektir. Herhangi bir patatesi yağ içinde kızarttığınız süre içine çekmiş olduğu yağ sebebiyle epeyce yüksek bir kaloriye haiz olmuş olacaktır. sadece patatesi hiçbir kalorisi olmayan su içinde haşladığınız süre düşük kalorili ve uzun zaman tok tutan bir gıda tüketmiş olacaksınız. Patates diyeti ve öteki diyetlerde olduğu şeklinde her insan üstünde kaybedilen yağ oranı farklılık göstermektedir. Herhangi bir sağlık problemi yaşayan kişilere bu diyeti önermiyoruz. Diyeti uygulamak için uygun olan kişilerin daha çok ve daha sağlıklı bir halde kilo vermek için diyet süresince küçük egzersizler yada yürüyüşler yapması süreci pozitif etkileyecektir. Bu süreçte zayıflamayı desteklemek için yapacağınız küçük aktiviteler yanında yeşil çay şeklinde bitkisel çaylar da tüketebilirsiniz. Haftalık patates diyet sıralaması aşağıda gördüğünüz örnekteki gibidir:

Haftalık Patates Diyeti Listesi

1. Gün

Sabah: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Öğle: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Akşam: 3 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

2. Gün

Sabah: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Öğle: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Akşam: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

3. Gün

Sabah: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Öğle: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Akşam: 3 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

4. Gün

Sabah: 1 tane elma, 2 tane mandalina

Öğle: 2 tane haşlanmış patates (düzgüsel boy)

Akşam: 2 parça but tavuk (ızgarada), 1 tatlı kaşığı sıvı yağ eklenmiş yeşil salata

5. Gün

Sabah: 1 tane elma, 2 tane mandalina

Öğle: 1 tane elma, 2 tane mandalina

Akşam: 2 porsiyon bonfile yada balık, karışık salata

6. Gün

Sabah: 1 tane elma, 2 tane mandalina

Öğle: 1 tane elma, 1 tane portakal

Akşam: 2 porsiyon bonfile yada balık, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ eklenmiş karışık salata

7. Gün

Sabah: 1 tane elma, 2 tane mandalina

Öğle: Yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ eklenmiş patates salatası

Akşam: Tavada 3 yumurta ve yanına yeşil salataPatates Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Zayıflayın Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:12:31