Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır?

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Siz bu listeye istediğiniz değişik nebat çaylarını da ekleyebilirsiniz"

Yaz aylarının gelmesi, ve karpuzun da bolca bulunacak olması dolayısı ile bu yazımızda sizlere karpuz diyetinden söz etmeye çalışacağız. Karpuz diyeti ile kilo vermek isteyenler, ve karpuz diyeti nasıl yapılır diyenler için aktaracağımız, hiçbir ziyanı bulunmayan, sadece yalnız üç gün uygulamanızı önerdiğimiz karpuz diyeti ile, yağ yakarak zayıflama; ve vücudu toksinlerden arındırma işlemlerini aynı anda gerçekleştirebilir, karpuzun tok tutma özelliğinden de faydalanarak, karpuz diyetini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. O halde, karpuz diyeti ile kilo vermek isteyenler için, bakalım karpuz diyeti nasıl yapılır…

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır?

Üç fincan şekersiz nebat çayı (Yeşil çay, adaçayı, zencefil çayı, beyaz çay, melisa çayı, papatya çayı… önerilerimiz. Siz bu listeye istediğiniz değişik nebat çaylarını da ekleyebilirsiniz.) Kilonuza nazaran belirlenecek oranda karpuz (60 – 70 kilo içinde iseniz yarım kilo, 70 kilonun üstünde iseniz bir kilo karpuz tüketmelisiniz)

Günde üç öğün olmak şartı ile, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ve akşam yemeğinde aynı menüyü kullanarak uygulamanız ihtiyaç duyulan karpuz diyetini, yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz şeklinde üç gün yapmalı, sonrasında on gün ara verip, peşinden tekrardan üç gün olmak şartı ile ikinci kez tekrarlamalısınız.

Karpuz diyeti yaparken, içinde Himalaya tuzu bulunan, pH kıymeti dengelenmiş su tüketimini de kucak dolusu gerçekleştirmeyi unutmamalısınız. Şunu aklınızda tutun ki, karpuz diyeti yazları uygulanmakta, ve yazın sıcakları dolayısı ile de bol miktarda terlemektesiniz. Himalaya tuzunun içinde bulunan mineraller yardımıyla, ter ile kaybettiğiniz mineralleri vücudunuza geri alırsınız . [GÜN] içinde tüketmeniz ihtiyaç duyulan Himalaya tuzu averaj iki gramdır. Bunu en sağlıklı şekilde suyunuza karışmasını sağlayarak tüketebilir, böylelikle içtiğiniz suyun vücudunuzdaki pH değerine denk olmasını elde etmiş olmuş olursunuz.

Karpuz diyeti ile zayıflamak için kullanacağınız karpuzların da organik olmasına, kabak aşısı ile aşılanmamış olduğuna dikkat etmeniz icap ettiğini belirtmeden yazımızı noktalamamalıyız…Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:13:37