Karın Yağlarını Eritmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Karın Yağlarını Eritmenin Püf Noktaları Nelerdir? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Eğer siz de karın yağları nasıl erir, ya da karın yağları nasıl yakılır diyorsanız, vakit kaybetmeden, karın yağlarını eritmenin püf noktalarını sizlere aktarmaya başlamış olalım… Karın yağlarını eritmenin püf noktaları içinde yer edinen ilk detay, fazla yağlı yiyecek tüketmemektir"

Bu yazımızda sizlere, karın yağları nasıl erir, ve karın yağları nasıl yakılır sorusunun yanıtları içinde yer edinen karın yağlarını eritmenin püf noktalarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de karın yağları nasıl erir, ya da karın yağları nasıl yakılır diyorsanız, vakit kaybetmeden, karın yağlarını eritmenin püf noktalarını sizlere aktarmaya başlamış olalım…


Karın yağlarını eritmenin püf noktaları içinde yer edinen ilk detay, fazla yağlı yiyecek tüketmemektir. Tatlı tüketiminde aşırıya kaçmamak, alkol kullanımını olabildiğince azaltmak da karın yağları nasıl erir sorusunun yanıtları içinde yer almıştır. Karın yağları nasıl yakılır sorusunun yanıtları içinde yer edinen öteki detay ise, bolca yoğurt tüketilmesinin gerekliliğidir. Bununla beraber, gece atıştırmalıklarından da kesinlikle kaçınılması gerekmektedir.
Karın yağlarını eritmenin püf noktaları içinde yer edinen öteki detay ise, haftada iki ya da üç sefer, 10 – 30 dakika aralığında değişen, karın kaslarını çalıştırmaya yönelik yapılması ihtiyaç duyulan egzersizlerdir. Bunun yapılması demek, yürüyüşten uzak kalınması anlamına da gelmemektedir. Özellikle akşam yemeğinden sonrasında kesinlikle minimum yarım saatlik tempolu yürüyüşler yapmanız önerilmektedir.
Karın yağları nasıl erir sorusunun yanıtları içinde yer edinen bir öteki detay da, sabah uyanınca, ve akşam yatmadan ilkin, temiz hava ile yapılması ihtiyaç duyulan nefes egzersizidir. Bunun için, burnunuzdan derin bir nefes almalı, üç saniye tutmanın sonrasında bırakmalısınız, ve bu uygulamayı otuz sefer olmak zorunluluğu ile günde 60 kere tekrarlamalısınız. Masa başlangıcında çalışanların ise, sırtlarını sandalyeye yaslamadan karınlarını içeri, göğüslerini ise dışarı almak koşulu ile, kalabildikleri kadar bu pozisyonda emekleri önerilmektedir.Karın Yağlarını Eritmenin Püf Noktaları Nelerdir? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:23:41