Karın Yağları Nasıl Eritilir? Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Karın Yağları Nasıl Eritilir? Karın Yağlarını Eriten Egzersizler fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Bir bacağınızı ötekinin üstüne koyarak havaya doğru, olabildiğince dik bir halde kaldırın; bu sırada karnınızdan yardım almayı; ve bacaklarınızı tam olarak yukarı kaldırdığınız sürede de karnınızı içeri çekmeyi unutmamalısınız"

Bu yazımızda, karın yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtları içinde yer edinen, karın yağlarını eriten egzersizlerden söz etmeye çalışacağız. Nasıl zayıflanır diyenlerin çok büyük problemlerinden bir tanesinin karın yağlarını eritmek bulunduğunu biliyoruz. bu yüzden, karın yağları nasıl eritilir sorusunun yanıtları içinde yer edinen, karın yağlarını eriten egzersizleri beraber öğrenelim; ve nasıl zayıflanır sorusuna cevap bulalım:


Karın yağları nasıl eritilir sorusunun ilk yanıtı, karın yağlarını eriten egzersizler içinde yer edinen bacakları kaldırma hareketidir. Bunun için sert bir zemin üstünde sırt üstü uzanmalı; ve başınızı iki elinizle yukarı doğru kaldırmalısınız. Omuzlarınızın da yukarı kaldırılması icap ettiğini ihmal etmeyin. Bir bacağınızı ötekinin üstüne koyarak havaya doğru, olabildiğince dik bir halde kaldırın; bu sırada karnınızdan yardım almayı; ve bacaklarınızı tam olarak yukarı kaldırdığınız sürede de karnınızı içeri çekmeyi unutmamalısınız.
Nasıl zayıflanır diyenler, karın yağlarını eriten egzersizler içinde yer edinen bir öteki hareket olarak da şunu yapmalıdırlar: sert bir zemine uzanmalı; ve elleri ile başlarını yukarı kaldırmalıdırlar. Bu sırada bacaklar da ileri doğru uzatılmış şekilde yukarı kaldırılmalıdır. Bu işlemin gerçekleşmesi esnasında sağ bacak karına çekilmeli, sol dirsek ise olabildiğince sağa doğru getirilmelidir. hemen sonra sağ bacak uzatılmalı, ve sol bacak karna doğru çekilip, bu sefer de sağ dirsek olabildiğince sola getirilmeye çalışılmalıdır.Karın Yağları Nasıl Eritilir? Karın Yağlarını Eriten Egzersizler Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:23:50