Karın Eritmenin Püf Noktalarını Biliyor Musunuz?

Karın Eritmenin Püf Noktalarını Biliyor Musunuz? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Su ise en yararlı içecek olarak belirtilmektedir"

Bu yazımızda, karın eritme isteği içinde bulunanlar için, karın eritmenin yolları, ve karın eritmenin püf noktalarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de karın eritme amacı ile bir araştırma içinde iseniz, asla vakit kaybetmeden, karın eritmenin yolları, ve karın eritmenin püf noktaları ile alakadar bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlamış olalım:


Karın eritmenin yolları içinde yer edinen ilk detay, vücut şekillendirici özelliği bulunan kıyafetlerin giyilmesinin gerekliliğidir. Bel çevresi için hususi olarak hazırlanmış olan vücut şekillendirici kıyafetlerin alınmasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mevzu, vücut ölçülerinden değişik olmamasının gerekliliğidir. Aksi halde, vücut şekillendirici dahi olsalar, istediğiniz faydayı bu kıyafetlerden elde edemezsiniz.
Karın eritmenin püf noktaları içinde yer edinen bir öteki detay ise oturuş şekli, ve otururken meydana gelen aktivitelerdir. bundan dolayı, yürürken dik adım atması ihtiyaç duyulan, karın eritme isteğinde bulunan kişilerin, otururken de dik oturmaları gerekmektedir. Bunun yanında, karnınızı derin bir nefes vererek içeri çekmeli; sonrasında aldığınız derin başka bir nefes ile tekrardan şişirmelisiniz. Bu işlemi arka arkaya bir kaç sefer yapmak da tamamen işinize yarayacaktır.
Karın eritmenin püf noktaları içinde yer edinen bir öteki detay ise spor yapmaktır. Aerobik, squash, tenis… şeklinde egzersizler, karın eritme isteği içinde bulunan kişiler için tam olarak mühim destekçiler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Karın eritmenin püf noktaları içinde yer edinen bir öteki detay ise kalsiyum alımı olarak belirtilmektedir. Alınması ihtiyaç duyulan kalsiyum miktarı ise, doktorunuz tarafınca size önerilirse, daha doğru sonuçlar alabilirsiniz.
Karın eritme isteği bulunan kişilerin alkolden bilhassa uzak durmaları gerekmektedir. Su ise en yararlı içecek olarak belirtilmektedir. Midenizde şişkinlik hissi yaratarak sizde doygunluk oluşturacağından, daha az yiyecek yemenizi olanaklı hale getirecektir.
Karın eritmenin püf noktaları içinde, fasülye, mercimek, vişne, çilek; ve kiraz tüketimi önerilmekle beraber, kızartma, cips, kola, pasta, bisküvi, kurabiye, şeker şeklinde besinlerin tüketilmesi ise tavsiye edilmemektedir.Karın Eritmenin Püf Noktalarını Biliyor Musunuz? Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:11:48