İrem Derici Nasıl Kilo Verdi?

İrem Derici Nasıl Kilo Verdi? fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

""

Geçtiğimiz yıl müzik listelerine, Kalbimin Tek Sahibine isminde şarkısı ile bomba şeklinde düşen, ve mükemmel çıkış icra eden sanatçılardan önde gelen İrem Derici nasıl zayıfladı? İrem Derici Nasıl kilo verdi? Bu yazımızda sizlere, İrem Derici’nin açıklamış olduğu zayıflama sırlarından söz edeceğiz… Eşi ile beraber bir mekanda yiyecek yedikten sonrasında gazetecilerin sorularına cevap veren İrem Derici’nin nasıl zayıfladığını merak ediyor musunuz?

İrem Derici Nasıl Kilo Verdi?
İrem Derici Nasıl Zayıfladı?

Eşi ile bierlikte yiyecek yemesinin sonrasında, bulunmuş olduğu mekandan ayrılırken gazeteciler İrem Derici’ye, vermiş olduğu 7 kilonun sırrını sordu… sadece İrem Derici’nin vermiş olduğu cevap makul bir şekilde ilginçti… zira 7 kilo vermek için herhangi bir diyet uygulamadığını itiraf etti…

Konserlerde bulunmuş olduğu sahnelerin fazlaca büyük yapıldığını belirten meşhur isim, sahnenin bir ucundan öteki ucuna devamlı yürürken kilolarından kurtulduğunu deklare etti. ek olarak bol miktarda su içtiğini de sözlerine eklemeden geçmedi…İrem Derici Nasıl Kilo Verdi? Hakkında Yorumlar (1 Adet Yorum) Bulunuyor.

  • yorum ikon
    • mehmet
    • Turkey - Bursa / (Milleni.com)

    abi bu yöntemi kesinlikle denemeliyim


Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:11:14