Gürkan Kubilay ile Yiyerek Zayıflayın

Gürkan Kubilay ile Yiyerek Zayıflayın fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Her bireye ve özelliklerine bakılırsa değişim gösteren özel diyetler uyguladığı benzer biçimde eğitimini almış olduğu öteki tedavi yöntemlerini de uygulamaktadır, Aşağıdaki videoda Gürkan Kubilay’ın aşırı kilosu olanlar için 50 kilo verdiren diyet listesinin detaylarını bulabilirsiniz"

Televizyonlarınızı açtığınızda alternatif tıp olarak adlandırdığımız bitkisel tedavi şekilleri hakkında yada zayıflama mevzusunda kendini geliştirmiş ve bu mevzularda uzmanlık derecesine ulaşmış kişileri görebilirsiniz. Artan hastalıklara mukabil geliştirilen kimyasal olmayan tedavi şekillerinin haricinde vatanımızda tam olarak süratli bir halde yayılan şişmanlığa zıt da bitkisel şekilleri ile dikkat çeken doktorlarımızda bulunmaktadır. Diyetisyenler kategorimizde son olarak Ahmet Maranki hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bugünkü makalemiz ise Doktorum adlı programdan tanıdığınız Gürkan Kubilay hakkında olacaktır. Gürkan Kubilay geliştirdiği diyetleri ve uygulamaları yardımıyla daha fazla insanoğlunun ağırbaşlı kilolar vermesini sağlayarak kendini gösterme şansı elde etmiştir.

9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Gürkan Kubilay, iç hastalıkları uzmanlığını bu üniversiteden almıştır. Çin ve Pekin benzer biçimde ülkelerde almış olduğu sağlık bakanlığı tarafınca onaylı olan akupunktur tedavisi hakkında sonraki seneler de birden fazla kongrelere katılarak bu mevzuda kendini geliştirdi. Kendisini futbol yorumlarken görmüş yada Gürkan Kubilay imzalı bir futbol yorumu okumuş olabilirsiniz. bundan dolayı kendisi tamamen iddialı bir spor yazarı da olmuştur. daha fazla kanalda senelerce spor üstüne program yapmış olan Kubilay aslolan branşı olan iç hastalıkları uzmanı olması sebebiyle kişilerde sadece kilo yada boy ile değil diyabet, kalp, damar hastalıkları, hipertansiyon yada astım benzer biçimde hastalıkları da göz önünde bulundurarak tedavilerini bu yönde gerçekleştirmektedir.

Gürkan Kubilay’ın 50 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kendisini daha oldukça Kanal D de bulunan Doktorum adlı programdan tanıdığımızı söylediğimiz Gürkan Kubilay 2 yıl süresince belirli günlerde seyircilerini sağlıklı bir halde zayıflama mevzusunda bilinçlendirmeye çalışmış ve bu konudaki çalışmalarını anlatmıştır. Aynı şekilde vatanımızda tamamen yaygınlaşmaya başlamış olan insülin direncine bağlı olarak gelişen obeziteye dikkat çekmeye çalışmış ve kilo problemi yaşayan kişilerin her yönden araştırma yapmaları icap ettiğini belirtmiştir. 1993 yılından beri aşırı kiloluluk hastalığı üstünde çalışmalarını sürdüren Gürkan Kubilay, kendisine gelen birden fazla aşırı kiloluluk hastasını, sağlıklı bir halde onlarca kilo verdirerek olması gerektiği gibi kilolarına ulaşmıştır. Aşağıdaki videoda Gürkan Kubilay’ın aşırı kilosu olanlar için 50 kilo verdiren diyet listesinin detaylarını bulabilirsiniz.

Gürkan Kubilay nerede ise çıkmış olduğu yada yapmış olduğu tüm sağlık programlarında daha fazla diyetten bahsetmiş bunun yanında kendi zayıflama formülünü açıklamıştır. Her bireye ve özelliklerine bakılırsa değişim gösteren özel diyetler uyguladığı şeklinde eğitimini almış olduğu öteki tedavi yöntemlerini de uygulamaktadır. Bunlar daha ilkin bahsettiğimiz benzer biçimde akupunktur tedavisi ve ozon tedavisidir. Gürkan Kubilay kendisine gelen ve zayıflamak istediğini söyleyen kişilere diyetlerinin ve sisteminin tümünü oluşturan şu formülü vaat etmiştir: ‘Yiye yiye zayıflamak’. Hastalarının insülin dirençlerini tedavi etmesi sebebiyle istedikleri gıdaları istedikleri kadar yiyerek zayıflamayı elde eden mucizevî bir tedavi yöntemi oluşturmuş ve diyetlerini bu yönde hazırlamıştır. Ülkemizde birden fazla yeniliklere imza atan ve imkânsız diyebileceğimiz şekilde aşırı kiloluluk sınırına ulaşmış insanların tam olarak yüksek kilolar vererek sağlıklı birer fert olmalarını elde eden diyetleri ve uygulamaları yardımıyla dikkat çeken Gürkan Kubilay birden fazla insanoğlunun umudu olmak ve birden fazla insanı hayata kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor. Zayıflama mevzusunda uzman öteki meşhur diyetisyenler ile müteallik detaylı detayları buradan öğrenebilirsiniz.

 Gürkan Kubilay ile Yiyerek Zayıflayın Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:23:57