Evde Zayıflama Hareketleri Yapmak İsteyenler İçin Öneriler

Evde Zayıflama Hareketleri Yapmak İsteyenler İçin Öneriler fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" İp atlayarak zayıflama, bilhassa gençler için önerilmektedir"

Bu yazımızda sizlere, evde zayıflama hareketleri ile müteallik iki öneriden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. İp atlayarak zayıflama, ve merdiven çıkarak zayıflama hakkında detaylı detayları yazımız içinde bulabileceksiniz. O halde isterseniz, evde zayıflama hareketlerine gereksinim duyan, ve spor salonuna gitmeye süre ayıramayanlar için, merdiven çıkarak zayıflama, ve ip atlayarak zayıflama hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlamış olalım:


Merdiven çıkarak zayıflama: Evde zayıflama hareketleri içinde yer edinen merdiven çıkarak zayıflama ile alakadar ilk aktaracağımız informasyon, merdiven çıkmanın kas enerjisini arttırmaya tesirinin bulunduğudur. Merdiven çıkarak zayıflama, kalori harcatma mevzusunda da epeyce kafi bir etkiye haizdir. Bununla beraber, merdiven çıkarak zayıflama yardımıyla, yaralanma riskini de olabildiğince aza indirgemiş olmuş olursunuz. Evde zayıflama hareketleri içinde yer edinen merdiven çıkarak zayıflamayı tercih ediyorsanız, yapmanız ihtiyaç duyulan şey, kat sayısını; ya da süreyi ilk günlerde az tutmak, ve vakit ilerledikçe artırmaktır. Birden aşırıya kaçmamanız gerekmektedir.
İp atlayarak zayıflama: Evde zayıflama hareketleri içinde yer edinen ip atlayarak zayıflamada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir kaç husus bulunmaktadır. İlk olarak diz, ve bel eklemlerinizde bir sorun olmadığından güvenli olmalısınız; eğer var ise de, ip atlayarak zayıflamayı seçmeden ilkin ne olursa olsun doktorunuzdan düşünce almalısınız. bu sebeple, ip atlayarak zayıflama esnasında eklemlerinize ağır yük binmektedir. Yaşınız 60’ın üstünde ise de ip atlayarak zayıflamayı tercih etmemeniz icap ettiğini bilmelisiniz. İp atlayarak zayıflama, bilhassa gençler için önerilmektedir. Merdiven çıkarak zayıflamada olduğu benzer biçimde, sürenin yavaş yavaş arttırılması gerekmektedir.Evde Zayıflama Hareketleri Yapmak İsteyenler İçin Öneriler Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:25:00