Çalışırken Nasıl Zayıflarım? Çalışırken Yapılabilecek Egzersizler

Çalışırken Nasıl Zayıflarım? Çalışırken Yapılabilecek Egzersizler fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Bu pozisyonda iken belinizi dik tutmalı; ve göğüs bölgesi, sırt ve omuzları olabildiğince öne çekip esneme hareketleri uygulamalısınız"

Bu yazımızda sizlere, çalışırken nasıl zayıflarım sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çalışırken yapılabilecek egzersizlerin bulunmadığını düşünüyorsanız yanılırsınız. Çalışırken nasıl zayıflarım, çalışırken yapılabilecek egzersizler nedir şeklindeki soruların yanıtlarının ne olursa olsun var bulunduğunu ihmal etmeyin. bu yüzden bu yazımızda sizlere, çalışırken nasıl zayıflarım sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız…


Çalışırken nasıl zayıflarım diyenler, çalışırken yapılabilecek egzersizler için öncelikli olarak şirket içindeki öteki emek harcama dostlarını unutmalıdırlar. Bunun sonrasında ise alınması; ve verilmesi ihtiyaç duyulan her şeyi kendileri götürüp getirmelidirler. Böylelikle, çalışırken nasıl zayıflarım derken, hareketsizliğinizden yakınma etmek durumunda da kalmamış olurlar.
Çalışırken yapılabilecek egzersizler içinde esneme hareketlerinden de söz etmek gerekmektedir. Bunun için her saat başlangıcında esnemeyi, vücudunuzun esnetebileceğiniz her bölgesini esnetmeyi kendiniz için vazife haline getirebilirsiniz.
Çalışırken yapılabilecek egzersizlerden bir diğeri de şudur: oturduğunuz koltukta dik pozisyon almalı, sonrasında da ellerinizi başınızın arkasında birleştirmelisiniz. Dik pozisyonunuzu bozmadan, ellerinizin yerini değiştirmeden, dirseklerinizi alabildiğiniz kadar arkaya almanız gerekmektedir.
Çalışırken yapılabilecek egzersizler içinde yer edinen öteki bir unsur da, sandalyenin en ucuna oturmanız, sonrasında da ellerinizi, sandalyenin arkasına uzatıp sıkıca sandalyeye tutunmanız. Bu pozisyonda iken belinizi dik tutmalı; ve göğüs bölgesi, sırt ve omuzları olabildiğince öne çekip esneme hareketleri uygulamalısınız.
Çalışırken yapılabilecek egzersizlerden bir başkası ise şudur: sandalyeye oturmalı, oturduğunuz yeri de sıkıca tutmalısınız. Sonrasında ayağınızı havaya kaldırmalı; ve, sırasıyla dışarı, geri, orta; ve aşağı doğru bacağınızı hareket ettirmelisiniz…
Gördüğünüz benzer biçimde, hareketsizlik dolayısı ile, çalışırken nasıl zayıflarım demek yerine, çalışırken yapılabilecek egzersizleri uygulamanız epeyce kolay. Başarılar diliyoruz…Çalışırken Nasıl Zayıflarım? Çalışırken Yapılabilecek Egzersizler Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-11-18 05:23:29