Basen Ve Kalça Eritme Hareketi İle En İyi Kalça Eritme Hareketi

Basen Ve Kalça Eritme Hareketi İle En İyi Kalça Eritme Hareketi fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" Basen ve kalça eritme hareketi, ya da olağan üstü kalça eritme hareketi olarak da aktarılan, ve nasıl zayıflanır diyenlerin uyguladıkları zayıflama diyetlerine yardım veren kalça eritme hareketi; ya da basen ve kalça eritme hareketi için olağan üstü kalöa eritme hareketini hemen sizlere aktarmaya başlamış olalım: Basen ve kalça eritme hareketinde başlangıç pozisyonu: Dik durulur"

Bu yazımızda sizlere bir kalça eritme hareketi önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Basen ve kalça eritme hareketi, ya da olağan üstü kalça eritme hareketi olarak da aktarılan, ve nasıl zayıflanır diyenlerin uyguladıkları zayıflama diyetlerine yardım veren kalça eritme hareketi; ya da basen ve kalça eritme hareketi için mükemmel kalöa eritme hareketini hemen sizlere aktarmaya başlamış olalım:


Basen ve kalça eritme hareketinde başlangıç pozisyonu: Dik durulur. İki ayak birbirine paralel, sırt dik tutulmalıdır. İki ayak içinde bir ayak boşluğu kadar mesafe bırakılmalıdır. mükemmel kalça eritme hareketi bu aşamanın sonrasında şu şekilde gerçekleştirilmelidir:
Kalça eritme hareketinde, sağ ayak bir adım öne atılır, sonrasında her iki diz doksan derecelik açılarla bükülür. Vücudun tüm ağırlığının topuklarda olması sağlanır. Ve buna mütakip bir kaç saniye beklenir. Bunun peşinden ise başlangıç pozisyonuna geri dönülür.
Basen ve kalça eritme hareketinde sonraki aşama, sol ayak bir adım öne atılır. Aynı şekilde dizler doksan derecelik açı ile bükülür, ve bir kaç dakika buna mütakip beklendikten sonrasında başlangıç pozisyonuna geri dönülür.Basen Ve Kalça Eritme Hareketi İle En İyi Kalça Eritme Hareketi Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın2018-12-15 22:15:00