2 Günlük Ananas Diyeti ile Yaza Formda Girin

2 Günlük Ananas Diyeti ile Yaza Formda Girin fotoğrafı

Sosyal Medyada Paylaş

" İşte bugün sizlere aslen vatanımızda fazlaca tüketilmeyen sadece vücudumuz için epeyce yararlı ve en önemlisi zayıflamanızı sağlayacak olan ananas meyvesi ile meydana getirilen diyeti anlatacağız, Ananas Diyeti Yaparken Bilinmesi Gerekenler Ananas diyeti süratli bir halde zayıflamayı elde eden şok diyetler arasında olduğundan uzun zaman yapmamanız önerilmektedir! 100 gram ananasta 48 kalorinin bulunması ve sindirim sistemini hızlandırması hem oldukça yiyip az kalori yüklenmenizi hem de süratli bir halde zayıflamanızı elde edecektir"

Türk milleti olarak yiyecek yemeyi sevdiğimiz kadar meyve yemeyi de oldukça severiz. Onlarca çeşit meyve ülkemiz topraklarında yetişmekte ve biz için vazgeçilmezlerimizden olmaktadır. Meyveler büyük bir glikoz deposudur ve bundan dolayı dengeli ve kafi bir halde tüketilmelidir. Glikoz şekerin naturel bir halde bulunması demek. Meyveler ihtiva ettiği şekerden dolayı gereğinden fazla tüketildiğinde kilo alımına Nedeni olabileceği şeklinde dengeli ve denetim altında tüketildiğinde ise zayıflamanızı elde edecektir. İşte bugün sizlere aslına bakarsak vatanımızda fazlaca tüketilmeyen sadece vücudumuz için tamamen yararlı ve en önemlisi zayıflamanızı sağlayacak olan ananas meyvesi ile meydana getirilen diyeti anlatacağız. Ananas diyeti adından da anlayacağınız benzer biçimde ananasın bol miktarda tüketileceği makul bir şekilde zevkli bir diyet olacak. Ananas diyeti içerisinde çokça tüketeceğiniz ananas meyvesi, kendisinde bulundurduğu enzimler yardımıyla vücuttaki bromelain proteinlerinin parçalanmasını elde edecektir. Bu enzimler yardımıyla vücudunuzun kullanabileceği şekilde parçalanan bromelain proteinleri; iltihabın önlenmesinde, sindirim sisteminin desteklenmesinde, tansiyonun düşürülmesinde, kanın pıhtılaşmasının önlenmesinde ve ek olarak bağırsak bozuklukları, ishal ve güneş çarpması benzer biçimde şikâyetlerin giderilmesinde etkilidir.

Ananas Diyeti Yaparken Bilinmesi Gerekenler

Ananas diyeti süratli bir halde zayıflamayı elde eden şok diyetler arasında olduğundan uzun zaman yapmamanız önerilmektedir! 100 gram ananasta 48 kalorinin bulunması ve sindirim sistemini hızlandırması hem oldukça yiyip az kalori yüklenmenizi hem de süratli bir halde zayıflamanızı elde edecektir. 2 gün süresince uygulanan ananas diyeti ortalama olarak 3 zayıflamanızı elde edecektir. Diyet süresince yalnız ananas tüketildiği için enerjiniz epeyce az olur ve kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. 2 günlük programda tüketeceğiniz 2 kilo ananasın kendisi ve suyu olarak değişik biçimlerde tüketebilirsiniz. Ananas diyeti programınızda sabah, öğle ve akşam olmak suretiyle 3 öğün halinde tüketeceğiniz ananaslarınızı soyduktan sonrasında yiyebileceğiniz şekilde dilimleyin. Her öğünde dilim halinde tüketeceğiniz ananaslarınızın yanında 1 su bardağı da ananas suyu içmeniz gerekmektedir.

Ananas diyeti sıralaması 2 gün süresince ananas haricinde hiçbir şey yenilmeden yapılmaktadır. sadece ananastan oluşan diyet programı sizler için yetersizse ve gün içinde yoğun çalışan bir kişiyseniz enerjinizin düşmemesi adına sizlere alternatif olarak şu ananas diyeti programını uygulamanızı önerebiliriz.

Ananas Diyeti Listesi

1. Gün

Sabah: 100 gram yağı alınmış beyaz peynir, 1 su bardağı ananas suyu ve ananasın kendisi

Öğle: 1 su bardağı ananas suyu ve kendisi

Akşam: 100 gram tavuk eti, 1 su bardağı ananas suyu ve kendisi

2. Gün

Sabah: 100 gram yağı alınmış beyaz peynir, 1 su bardağı ananas suyu ve ananasın kendisi

Öğle: 1 su bardağı ananas suyu ve kendisi

Akşam: 100 gram tavuk eti, 1 su bardağı ananas suyu ve kendisi

Ananas diyeti listesini uygularken 1 . [GÜN] ve 2 . [GÜN], 1 kilogram olmak suretiyle ananası eşit oranda öğünlerinize ayırın. Kişiden kişiye nazaran verilen kilo miktarı değişse bile minimum 1, en fazla da 3 kilo olmak suretiyle tüketmeye çalışın. buna mütakip kısa sürede zayıfladığınızı görmüş olacaksınız. daima söylediğimiz benzer biçimde az kalori almanın yanında hem de göbek eritmek için fazlaca hareket ederek fazladan kilo vermek tamamen sizin elinizde. bu yüzden ananas diyeti yanında yapacağınız küçük yürüyüşler, egzersizler bu süreçte daha süratli zayıflamanızı elde edecektir.



2 Günlük Ananas Diyeti ile Yaza Formda Girin Hakkında Yorumlar Henüz Yorum Yok

    Henüz Yorum Yok

Sizde Bir Yorum Bırakın



2018-11-18 05:24:32